| Nume6 a întrebat:

Care e cea mai dubioasă persoană pe care aţi întâlnit-o pe TPU?

43 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sunt cu duiumul pe aici, pare ca e refugiul nebunilor.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mie dubioase mi se par frustrările, blocajele psihice. Ălora care li se pare fetish-ul pentru picioare, clar m-ar considera foarte dubios. Însă, fiecare, după perspectiva sa și după cât poate.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Eu inca ma minunez la faptul ca femeile pe aici sunt cele mai veninoase, le ador cand se cearta unele mimoze pe aici,, iti iei o bere si le citesti.

Ba, eu-s liber, ai chef de baut in seara asta si sa bagam eventual o fifa?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ai cum să fii „veninos" și să nu ai frustrări. Ce ziceam? Probabil sunt genul care bagă în ele dulciuri, beau cidru și mângâie pisici toată seara, singure, pe întuneric.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Izolarea asta i-a tampit si mai mult pe unii, lipsa oxigenarii si a vitaminei D i-a facut sa o ia razna. Femeile fatale astea cu pisicile acasa,, viitoare psihopate

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Oameni slabi care se aseamănă cu o bubă plină de puroi. Când e răscolită împroașcă cu puroi. Dacă o lași în pace, nu e atât de messy. Însă, ca să scape de acel puroi, poate și în realitate trebuie răscolite. Dar nu de noi, că nu avem nicio dorință să ne murdărim.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ce nenorocit esti, d-aia esti fratele meu! Un om frustrat ataca pe oricine din motive aberante, un om normal te ataca cand il ataci, cam asta e diferenta.

| Celcestietot a răspuns:

Nu as putea sa ii dau numele, pentru ca nu are. Legenda spune ca putini utilizatori cu conturi vechi isi vor mai aminti de userul al carui nume nu ii era afisat niciodata si care a stat o perioada scurta de timp pe acest site.

| Frank51 a răspuns:

Nu-mi vine in minte dar stai linistit ca 90% din populatia site-ului sunt dubiosi.

| SilentRain a răspuns:

ChiftelutaCrocanta
CristiDinBucuresti
Ra....aa...am,no doar atât

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Astea sunt iubirile tale.

| J0B0MAT a răspuns (pentru SilentRain):

Chifteluța, Cristi și Ra nu sunt dubioși deloc.

| SilentRain a răspuns (pentru J0B0MAT):

Chifteluta era pedofil
Cristi e nebun după picioare de femeii
Și nu cunosc nici un Ra happy

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nop, erau victimele mele

| J0B0MAT a răspuns (pentru SilentRain):

Şi Tarantino e obsedat după picioare de femei. Pedofili sunt peste tot, au ajuns aproape o normalitate, din păcate.

| SilentRain a răspuns (pentru J0B0MAT):

Trist

| J0B0MAT a răspuns (pentru SilentRain):

Ştiu...Şi mai trist e că îmi place Tarantinosad

| SilentRain a răspuns (pentru J0B0MAT):

Lingăi de picioare laughing)
Nașpa de tine

| J0B0MAT a răspuns (pentru SilentRain):

Mda, soartă blestemată

| OldSoul a răspuns (pentru SilentRain):

Y

Aceeasi parere si aici, desi pe al 2-lea aproape era sa-l uit laughing)

| aXy99 a răspuns (pentru SilentRain):

Le-ai omis pe anablandiana/annnnnnastasia (sau cum s-o mai numi, ca-si schimba numele foarte des) si pe Sonia6969 (posibil sa fie alte numere).

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SilentRain):

Si ce au breh picioarele de femei? Era mai dubios daca era nebun dupa picioarele de barbati...

| aXy99 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Omul avea o obsesie legata de pantofii cu toc, nu de picioare.

| J0B0MAT a răspuns:

Păi cam majoritatea sunt dubioși...

| aXy99 a răspuns:

Cum era sa il uit pe Nevermore.
Inca nu mi-am dat seama daca e troll sau ...nu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu rețin nickname-uri:
1) tipul care era obsedat de faptul că nu-s suficiente femei în lume ca să-și facă și el o relație, făcea mereu statistici despre câte femei aleg să aibă relații cu bărbați de alte naționalități și câte femei se nasc în comparație cu bărbați etc. și crede că din cauza lor o să moară el singur
2) tipul care vrea să moară virgin pentru că are penisul de 12 cm și crede că nu merită să facă sex din cauza asta
3) tipul care punea aceleași întrebări despre 2-3 cărți de dezvoltare personală în fiecare zi de vreo 8 ani și nu știu dacă în final s-a motivat să le citească
4) suedezul care a învățat singur româna și încă vreo 5 limbi și scrie mai corect decât majoritatea userilor de aici, care-s români.
5) sierra nu înțelege ce citește. anastasia e dusă, sadică, îi place să sperie copilași cu minciuni. xkronstadt e o combinație între astea 2, răspunde foarte aiurea. par deranjate la burtică toate când comentează pe aici.
Aș avea o listă interminabilă, mai ales că sunt multe persoane narcisite pe aici care mă sperie.
Oricum majoritatea suntem dubioși, că altfel n-am sta pe site-ul ăsta laughing

| mastadont a răspuns:

Eu o țin minte pe anamaria nu mai stiu cum. Care dădea sfaturi la dragoste și sex ca și cum ar fi bărbat. Dacă te luai de ea cu vreun coment pentru aberațiile pe care le spunea uneori îți dădea block. Am primit și eu așa că nu mai știu nimic de ea.

| aXy99 a răspuns (pentru mastadont):

Uneori? laughing
Mereu!
Are la block juma' de comunitate. Cealalta jumatate e inactiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CristiDinBucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CristiDinBucurești nu mi se pare ciudat, fetișul pe care îl are el e unul dintre cele mai comune.
Dorotheea21 e cea mai dubioasă, se screme când scrie săraca, e foarte incoerentă și pare că suferă de ceva narcisism

| FreddieM a răspuns (pentru anonim_4396):

Straniu ca o devalorizezi pe Dorothhea21. Iti expun si parerea mea. Din punctul meu de vedere, si tu si Dorotheea21, desi aveti moduri diferite de abordare, sunteti doua interlocutoare agreabile, pozitionate cam pe aceeasi linie.
Pace

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu n-am mai vazut pe nimeni obsedat de pantofi cu toc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FreddieM):

Pare beată nonstop

| Dorotheea21 a răspuns (pentru FreddieM):

A postat Caste ceva, asa este? laughing
Numai ea saracuta, are invidia si tupeul sa faca asta. Ii stau pe inima, si vreau sa stie ca stau bine. Imi convine sa ma 'devalorizeze', as avea o mare problema daca una cu 8 raspunsuri castigatoare si intrebari de gradinita, m-ar valoriza.
Asta cand primeste la o intrebare mai mult de 10 raspunsuri, ii suna alarma in casa si da o petrecere.
Imi cer scuze ca ma cert cu oameni mult mai inteligenti, o sa ii trimit cerere de oprire ignorare cand va avea 50 de raspunsuri, pentru ca am suflet bun. happy Pana atunci, sa spuna despre mine tot ce o indeamna crizele.

| troleibuz a răspuns (pentru Dorotheea21):

Iti masori valoarea in numarul de raspunsuri pe care le primesti la intrebari si in fundite?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E plin de dubiosi pe aici happy Un spatiu de refulare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doroteo, când faci gargara in comentarii normal că ți se strâng o grămadă laughing laughing

| Bruno92 a răspuns:

Raizing, e ciudat rău omul asta, da pare că se simte bine in nebunia lui.

| Anonima163333 a răspuns:

Una Cristina788 sau ceva de genul. Pune niste intrebari cam dubiosele, nu o cunosc personal.

| EntertainYou a răspuns:

"Nu pot sa dau nume" dar veganii vehementi pe care nu-i mai vezi ca acum 2-3 ani. Numai despre veganism era TPU. Doar nu si-au schimbat credinta? Vai, nu cred. big grin
Sau cei cu Anime-urile unde sunt? Thank God...nu de alta.

| Swetlly122 a răspuns:

M am uitat la toate comentariile cu atenție sa vad daca îmi găsesc numele. Fyuu ce bine ca nu l am găsitlaughing

| lorix a răspuns:

Oho.