| MoltenMoon a întrebat:

Care e cea mai frumoasa imagine din punctul tau de vedere? Vreau si un link!

4 răspunsuri:
| DanielaFD a răspuns:

Http://tutorialteam.vv.si/imagini-desktop-hd/, dai mai jos si o sa vezi imagini frumoase :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search
https://www.google.ro/......ps?/search doua imagine de aici am avut-o la profil)
le.ro/search?q=imagini+superbe+din+natura&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=yLIRU57uGYe9ygOQqIKQCA&sqi=2&ved=0CCkQsAQ&biw=1366&bih=622#q=imagini+superbe+din+japonia&tbm=isch

Toate aceste imagini sunt superbe si imi plac-toate sunt asa frumoase incat nu ma pot decide doar asupra uneia :)