| AvalohAlyn a întrebat:

Care e cea mai importanta lectie care ati primit-o de la viata?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Nu stiu daca cea mai importanta, dar am invatat ca atunci cand pierzi un lucru la care tii pierzi mult, ca atunci cand pierzi o persoana draga pierzi extrem de mult, dar atunci cand te pierzi pe tine, pierzi totul.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Că viața te poate lovi extrem de rău oricând, chiar și atunci când crezi că îți oferă ceva bun.

| gemeni6226 a răspuns:

Legea atractiei.Atragi ceea ce esti si ceea ce gindesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu, dar cel mai bun sfat primit a fost "Nu mânca zăpadă galbenă" big grin.