| Bubu a întrebat:

Care e cea mai lunga relatie a voastra pana acum?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Relatie de ce natura.winking
Cea mai lunga a durat 4 ani.

NOname
| NOname a răspuns:

@Bubu, "cum de ce natura?", nu e evident? Relatie de prietenie/amicitie, relatie intre sef si angajat, relatie intre mama si fiica/fiu, etc. Normal, ca am inteles la ce relatie te-ai referit in intrebarea ta. Ca dovada ti-am si dat si un raspuns, nu? Insa mai in gluma, prieteneste ti-am atras atentie, ca puteai sa specifici mai exact, ca sa nu se inteleaga alt ceva. Puteai sa scrii de exemplu: "relatie de dragoste" sau "de iubire". Daca nu suntem capabili sa intelegem ceva, nu inseamna, ca acel ceva e stupid. Nu m-as grabi in locul tau sa dau niste calificative injositoare cuiva cu spirit de gluma si poate mai atent la detalii decat altii. Nu ma asteptam de la tine la asa un gest...
Numai bine!

| lala178 a răspuns:

Relaia in care sunt acumbig grin 2 ani si 7 luniblushing

| luciana200972 a răspuns:

6 ani jumate si sper sa mai tina vreo 30

| Bubu explică:

Relatie cu un baiat noname cum dc natura?laughing

eu 3 aniwinking

| Bubu explică:

Da crezi ma interes p mine rel dintre mama fiu tata fiu?laughing

aici e cat "adolescenti"winking in fn

| Bubu explică:

Da crezi ma interes p mine rel dintre mama fiu tata fiu?laughing

aici e categoria "adolescenti"winking in fn

| Ally_8613 a răspuns:

4 anibig grin a ta?

| carmen_4289 a răspuns:

Pai am cunoscut un baiat pe metin2 si ne-am indragostit(a fost dragoste la prina vedere) a durat cam 6 luni si dupa aceea mi-a dat papuciisad ca zicea ca stau cu altul(ce-o fi zis nu stiu) dar eu inca il iubesc in continuare si sper sa ma ierte