Zbenguici
| Zbenguici a întrebat:

Care e cea mai tare trupa a tuturor timpurilor? Evident, din punctul de vedere personal! De ce iti plac atat de mult? Cu ce melodie te-au cucerit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Queen.Fredy Mercury, este unul dintre cei mai buni.Eu il numesc "printul".

20 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Sunt multe formatii care imi plac pentru ca de fiecare data cand le ascult ma binedispun:
Guns n. roses cu melodia November Rain http://www.youtube.com/watch?v=Bwu7ixmQk0c
Roxette- Listen to your heart http://www.youtube.com/watch?v=3sJPUTTfNbg
Celine Dion - It's all coming back to me now http://www.youtube.com/watch?v=PMHGgnlXfSA
Brian Adams- I do it for you http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Ar mai fi cateva dar mai bine ma limitez la acestea, sper sa iti faca placere sa le asculti. :)

| elena a răspuns:

The Beatles.

Anna
| Anna a răspuns:

Hillsong United- toate melodiile sunt pline de continut, atat ca mesaj cat si ca muzica.Melodia care m-a cucerit? Mi-e greu sa aleg, pentru ca ei m-au cucerit in totalitate. Sunt mai multe: Perfect Love, From the inside out, Deeply in love, From who you are.etc
Deasemenea imi mai place "Mercy me"- I can only imagine si Finally home; "Bethany Dillon"-Beautiful

Finally Home - http://www.youtube.com/watch?v=vw0ZdHprdjk

| Ben. a răspuns:

Beatles.sunt atat de completi. let it be.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

ABBA cu toate melodiile.
Ca si cantareata imi place Madonna.

| DenissaDeea a răspuns:

3 Sud-Est si AnimalX, Asia, Andre, miau placut in general piesele lor frumoase si tineresti.

| jedi_7867 a răspuns:

Queen. M-a cucerit cu "Who wants to live forever".

| Paula a răspuns:

Hmmmm Nirvan... the best day dreaming

| endofstory a răspuns:

Pink Floyd cu albumul The Final Cut

| Vyio a răspuns:

Din strainatate cel mai mult imi plac Linkin Park si The Rasmus. Linkin Park au un sound rock fresh si m-au cucerit cu piesa What I've done... iar pe cei de la The Rasmus ii apreciez de la lansarea piesei Living in a world without you... piesa pe care o ascult zilnic, la volum mare.
Din Romania... sunt fana 3se de cand ma stiu, chiar daca s-au despartit. Cu ei am crescut.

| annagabi a răspuns:

Beatles - Here come the sun!
Qeen - Bohemian Rapsody
Animals - House of a rising sun
The Kinks - Sunny afternoon
The Who - Tommy
Metallica - Nothing else matters
Sper sa iti placa si tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abba. M-a cucerit cu absolut toate melodiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe, mai ales ca sint multe genuri muzicale si ai puta selecta din fiecare gen citeva. Dar ca sa spun numai una, nefiind limitativ, Beatles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DenissaDeea cred ca glumesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mie imi place in general muzica straina veche...gen Abba, Roxette, Ub40... n-as putea alege intre acestealove struck...toate m-i se par la fel de "tari"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Queen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Queen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkin Park eu zic

| anonima_2087 a răspuns:

Parerea mea este ca cele mai tari trupe din punctul meu de vedere sunt:eros ramazotti, celine dion, enrique iglesias, laura pausini, kelly family cu melodia every baby etclaughing. melodiile lor sunt mai diferite si aceste trupe pun suflet in fiecare melodie, melodiile care le canta au avut si o sa aiba intotdeauna o mare valoare. unele melodii din aceste formatii inseamna mult pentru minesad si poate din aceasta cauza spun ca sunt cele mai tari

| jen a răspuns:

Bineinteles Pink Floyd toata discografia in special shine on you crazy diamond!