| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna trupa rock romaneasca a tuturor timpurilor?

Venită prin Twitter către @tpuro de la @eOk
8 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Iris cred big grin

| Daddy_9411 a răspuns:

Iris, cargo...

| traumatizaNtu a răspuns:

Iris

| Zoombe3 a răspuns:

Iris \m/ ...iris se pare ca se scrie obligatoriu cu litara mica la inceputul propozitiei, halal reguli...
Cata Inteligenta :

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
X-(

| FearNoEvil a răspuns:

Pheonix, Cargo.

| thehope a răspuns:

Iris si cargo

| soseta ucigasa a răspuns:

Phoenix

| denisa_4752 a răspuns:

Nu as vrea sa aleg doar una...imi plac cei de la iris, cargo, luna amara, pheonix, trooper, implant pentru refuzhappy\m/