| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

♥ Care e cel mai ciudat cuvant care l-ai auzit?

Răspuns Câştigător
| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Verbul "a pizdi" din propozitia : Bai, nu mai comenta ca te pizdesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Cum ai reusit sa scrii "the P word" si sa scapi de robotel? laughing

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu. Sau poate stiu thinking Ei bine, in spatele fiecarei fete exista un secret asa-i?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

De unde sa stiu eu ce exista in spatele fiecarei fete?! Nu le-am verificat pe toate laughing

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor) Bine mahh :X Give me five. Cand zic asta ma refer la bate palma, nu sa-mi dai guma five.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Pe asta cu "guma five" n-o stiam... e un cuvant chiar ciudat. Meriti funda aici laughing

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ma crezi, poate nu am crezi, dar am inventat-o pe moment laughing) M-am gandit la cum ai putea sa intorci tu Give me five, asa ca am zis sa o intorc eu :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Dar ce, tu chiar credeai ca fundele se dau asa... pe copy/paste din altii? Creativitatea se premiaza pe TPU, ca de copy/paste e plin google!
Sau nu? sad

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat happy Te sustin smug

25 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Irefutabil

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Cel mai ciudat cuvant pe care l-am auzit este Pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Suferitoare". E un moldovenism pe care l-am auzit in contextul "culoare suferitoare", cu sens de "culoare rezistenta la spalat", si am ras o saptamana... acum il folosesc si eu zilnic, sa rada si altii.

| xBya a răspuns:

Dragoste

| kenNNzorFTW a răspuns:

Neinteligibil

| Allix13 a răspuns:

Pui de "Piropopircanita" si ou de "Caracapachiste" laughing

| AnabelleKr a răspuns:

Pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconiozalaughing

| NakedTruth a răspuns:

Cel mai ciudat cuvant: SVASTICA si NAZISM laughing (Asta in legatura cu numele tau de TPUwinking

| ziggs a răspuns:

Electroglotospectrografie (termen medical, 25 caractere) este cel mai lung cuvant cuprins in DEX `98 si inseamna "metoda de stabilire a compozitiei armonice a semnalelor vorbirii prin analiza impulsurilor obtinute cu electroglotograful". asta e happy

| Heartless562 a răspuns:

Irefutabil

| LostInTheDarkness a răspuns:

Puki inseamna p**** in filipineza

| FuLLSeNSaTioN a răspuns:

Smeclau laughing))

| DRAGOSH977 a răspuns:

Tarpuzan
Bibilistroc

| DeylerCR a răspuns:

Abelmoschus

| somegirl a răspuns (pentru DeylerCR):

Ce inseamna?

| DeylerCR a răspuns (pentru somegirl):

Asta e denumirea știntifica a unei plante numita Bamă

| Madalin84 a răspuns:

TraianBasescu