| DeMentaa a întrebat:

Care e cel mai frumos cuvant dar cel mai poros?

Răspuns Câştigător
| Chuck a răspuns:

Cel mai frumos: Miley Cyrus.
Cel mai poros: Cred ca pielea. confused

10 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Cel mai frumos : mormolog love struck love struck laughing
cel mai poros: ma mai gandesc.tongue

| SweetCandy a răspuns:

Frumos:inger, lacrima, iubire
urat:mucilaughing

| xibalba a răspuns:

Am lucruri mai importante de facut decat sa stau si sa creez ierarhii intre cuvinte. Semnificatia cuvintelor e frumoasa, nu cuvintele in sine. Un exemplu poate fi iubirea. Porcoase nu stiu, sunt prea multe laughing

| Gabry a răspuns:

"mama" este cel mai frumos cuvant! Iti auzi copilul strigandu-te pentru prima data, e ceva de neuitat!

| Elly4all a răspuns:

Poros?raised eyebrows cred ca ai vrut sa zici porcos..pai..."Dragoste" este cel mai frumos dupa mine, iar cel mai porcos...nu stiu:

| DeMentaa explică:

Da, porcos am vrut sa scriu

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Iubaretz/iubareata. suna prea nu stiu cum sa zic (nu neaparat porcos.) dar si foarte frumos in accelasi timp happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex, implica si frumos si porcos rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos cuvant e "FRUMOS" iar cel mai porcos e 'PORCOS"
e logic
happy