| AlicePotato a întrebat:

Care este cel mai frumos cuvant?
P. S.=fara prosti straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusețea e relativă. Și depinde și la ce te mai referi. Cum sună cuvântul sau sensul cuvântului?

Din punctul meu de vedere, copilărie sau nostalgie, alege ce-ți place ție happy. În copilărie ești inocent și nu vezi lucrurile urâte. Bineînțeles, doar când îți trăiești cu adevărat copilăria.

Iar nostalgia face ca și cele mai simple amintiri să devină ceva mirific, magic, extaziant.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mama.

| selef a răspuns:

Frumos.

| Biiiiiia a răspuns:

Magic; x.

| anncky a răspuns:

thinking a iubi

| BigV a răspuns:

Cel mai frumos cuvant in opinia mea este "implinire"!

| ALeXsSaY a răspuns:

Viata b-)

| Analy a răspuns:

Cel mai frumos cuvant este ''iubire''.Dar mie im mai place unul...''pace''

| botyk_1544 a răspuns:

Te iubesc:X:X:X:

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Cuvantul vodka.

| adi227 a răspuns:

Iubire asta e cel mai frumos cuvant

| clau25 a răspuns:

Viata

| bebi14 a răspuns:

Cuvantul : Te iubesc`!
eu asa credtongue