| abcdefghijk1234567891011121314151617 a întrebat:

Care e cel mai tare banc pe care il stiti?
Cel mai tare primeste funda!winking

5 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Cel mai tare este asta laughing

| Darkus a răspuns:

Cel mai tare este asta laughing)

| maissner a răspuns:

Stiu si eu unu... e cam nesimtit dar e funny

deci

Era o baba care se hotaraste sa isi cumpere un caine si ii pune numele mai-bag-o. Si cutu era tare gragut dar un pic cam surd. Intr-o noapte un violator intra peste baba in casa si incepe sa o violeze, baba striga in disperare : "mai-bag-o...mai-bag-o" la care violatoru' "cat sa ti-o mai bag femeie?! ti'am bagat-o pan' la os "

| alynutza_4886 a răspuns:

Banc:

Mergeau pe sina de cale ferata 3 betivani:

- Aualeu ce de scari in blocul asta...

- Si ce rece e balustrada...

- Ia sssst, i-auzi, vine si liftul...

| DanuTzCarbon a răspuns:

Bula o ajuns mare si ca toti vecini lui dau nume cam la tot ce au. De exemplu bula o dat nume la sufragerie chilori. El deveni mai responsabil si isi lua un caine dar nu stia ce nume sa ii puna asa ca ii spune p. a. Intr-o zi vin niste musafiri niste rude si Bula ca o gazda spune: - Intrati in chilori ca p. a nu musca! laughing