| master77 a întrebat:

Care e diferenta dintre dimineata unui om inteligent si dimineata unui om slab din punct de vedere intelectual?

Răspuns Câştigător
| Membra a răspuns:

Primul lucru pe care un om inteligent ar trebui sa-l faca DIMINEATA, este acela de a se spala pe dinti. Un om slab din punct de vedere intelectual ar refuza una ca asta, deoarece,, pasta de dinti este prea scumpa".
Un lucru pe care aproape toti inteligentii il fac DIMINEATA, este acela de a lua un mic-dejun sanatos. Un om slab din punct de vedere intelectual ar manca pe la KFC sau McDonalds.
Un om inteligent ar face un dus revigorant DIMINEATA! ...pe cand un om slab din punct de vedere intelectual nu ar face-o, deoarece poate, spune el, si l-a facut aseara sau saptamana trecuta. Deci, diminetile unui om inteligent par mai active decat cele ale unui slab din punct de vedere intelectual, pentru ca omul inteligent este activ, nu pasiv, mai,, plin", deci mai dotat, cu un encefal ceva mai dezvoltat.