| anonim_4396 a întrebat:

Cum procedati cand un coleg va subestimeaza din punct de vedere intelectual?

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

Nu-l bag in seama

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă se ia de inteligenţa mea îi dau replica: "Nu te pune cu nebunu' că rup în tine plămânu' ''. M-a călcat pe pantof? I-am rupt dinţii din gură şi i-am spart botu'.
Normal, aplic legea pumnului şi sparg tot ce îmi stă în cale, inclusiv pe duşmani. Aşa se face, mătuşă!

Apropo, oamenii inteligenţi ar ignora astfel de persoane pentru că nu se cobor la nivelul lor.

| anonim_4396 explică (pentru FemeiaPisică):

Si ce te faci cand acest coleg este numit seful tau?

| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde, dacă insistă să mă insulte îmi dau demisia. Decât să mă concedieze când o să ajung la limita răbdării, mai bine îmi dau demisia. Bunul simț are o limită.

| anonim_4396 explică (pentru FemeiaPisică):

Poate asta si-o si fi dorind.

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă este nevoie să întrebi asta aici și nu poți să-i argumentezi că-i idiot, probabil nu te subestimează.

| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

Ba pot sa-i argumentez ca e idiot dar nu pricepe, nu poate pur si simplu.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

N-are decât, puțin îmi pasa mie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar sa indrazneasca...laughing
N-au tupeu, stiu ei ce-i asteapta.

| CelCareUraste89 a răspuns:

Buna intrebarea! Raspunsul este simplu... faci omul din vorbe. Ideia este urmatoarea: Trebui sa ai vorbele la tinewinking