| flory6 a întrebat:

Care e diferenta dintre un inteligent si un prost?

Răspuns Câştigător
| myha a răspuns:

Acum pe bune. Vrei sa devii ca alti useri cu intrebari astea stupide?
TPU este o comunitate unde ne ajutam reciproc. Nu imi spune ca nu stii diferenta dintre un destept si un prost.
Zilnic vad intrebari din astea lipsite de logica si oricat as incerca sa le gasesc macar un gram de logica nu au.

7 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Prostul nu recunoaste ca e prost, dar inteligentul da.happy

| LoveBonJovi a răspuns:

Inteligentul mereu numai se concentrează, dar prostul se ştie bucura de adevăratele lucruri în viaţă.winking

| Marynna a răspuns:

Inteligentu` e inteligent, prostu` e prostlaughing)

| Marynna a răspuns:

Inteligentu` e inteligent, prostu` e prostlaughing)
laughing

| angel4v3ryour a răspuns:

coolacum nu stiu unde sa te incadrez pe tine intre cele doua de ai pus intrebarea astastraight face

| flory6 explică:

Ms pentru raspunsuri dar numai la cel care am dat fundita este adevarat eu vream sa stiu cine recunoaste ca se pun intrebari stupide tot timpul de aia am pus asa ceva ca sa vad asta

| nosense a răspuns:

Un inteligent ar sti deja raspunsul la intrebarebatting eyelashes