| anonim_4396 a întrebat:

Care e diferența dintre un șef care, deși are o părere proastă despre unul sau mai mulți angajați din staff-ul lui, o ține pentru el și nu-i ofensează pe acesta; la polul opus aflându-se un șef care are părere proastă despre unii dintre angajați dar o exprimă și o manifestă?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Exact cum ai spus unul tine pentru el acceptând minusurile subalternilor, celalalt dimpotrivă nu accepta și ia masuri în felul acesta.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ar fi multumiti de ei, nu i-ar mai ține pe post.

| LordCristobal a răspuns:

Păi ai și spus diferența chiar în întrebare.
Unii prefera sa își țină răutățile pentru ei iar alții le place sa își verse nervii.