| 1234567_7921 a întrebat:

Care e episodul vostru preferat din Shake it up(Totul pentru dans)?
Care coincide cu al meu primeste funda >|o

Răspuns Câştigător
| alessia_5939 a răspuns:

Mie imi place episodul 13 in care Cece adica Sisi si Roky fac o coregrafie pentru fetele mici de 8 ani care participa la concursul ala

2 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai mie imi plac toate, dar preferatul meu este acela in care Sisi are nevoie de meditatii la mate si face meditatii cu un copil...

| BubblesStres a răspuns:

Episodul in care Sisi si Roky se inscriu in concursul de talente de la scoala.