| Mădă0611 a întrebat:

Care e faza cu editorii astia care sterg raspunsuri de acum 5000 de secole? Sunt admini sau ceva rataciti plictisiti?

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cateodata se sterge intrebarea se sterg toate raspunsurile asociate cu intrebarea, cateodata isi da raport cineva cu un rang mai mare si se pot sterge automat sau pur simplu tio raporteaza mai multi, daca nu isi convinte poti cere reanalizarea acelei intrebari, raspuns sters

| Mădă0611 explică (pentru RAY):

Scrie care e sters de smecherie si care pentru ca a fost stearsa intrebarea.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu cred că le șterg adminii. Ei au sarcini mai importante de făcut. Moderatorii de pe site fac asta, uite-așa de plăcere. : ))

| Mădă0611 explică (pentru floresdemayo):

Mno atunci se schimba intrebarea. Care e faza cu moderatorii? Cine sunt? Cine-i pune?

| floresdemayo a răspuns (pentru Mădă0611):

Sunt pe site, printre noi. )) Au fost aleși de echipa TPU. Probabil sunt oamenii care le-au inspirat încredere și pe care se pot baza.

| Mădă0611 explică (pentru floresdemayo):

Da, sigur nu sunt subiectivi.

| floresdemayo a răspuns (pentru Mădă0611):

Cu siguranță că... :)

http://imgur.com/a/slyfV

| Fatamuntilor a răspuns:

Si eu am gasit raspunsuri care nu imi amintesc sa fi le dat, probabil a fost acum 5000 de secolole...am si eu o varsta!rolling on the floor
Dar ce e mai tare ca tot, am un raspuns la,, postari sterse de admini ''.dat de ei, care se afla si pe site, la intrebarea de-a mea!

| Mădă0611 explică (pentru Fatamuntilor):

Da, si eu am. Intrebasem despre un film si persoana nu a dat un raspuns complet, asa ca am mai intrebat ceva. Pac, sters. Banuiesc ca a dat report un mucos. A dat la nimereala si cei care sterg nu verifica.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Mădă0611):

Doi chiar...E NEVOIE de raportul a doi utiliztori ca intrebarea sa dispara.
Nu cred ca intrebare stearsa a fost repusa pe site, mai ales ca nu se mai poate reanaliza.
Nu-ti bate mai capul.

| OldSoul a răspuns:

In situatia de fata nici ei nu cred ca stiu ce fac, incearca sa para si ei activi dar nu prea se descurca.
Parerea mea e ca mai bine s-ar axa in principal pe stergerea intrebarilor ce nu respecta regulamentul. Si sa o faca cat mai repede din momentul in care au fost postate.
In momentul de fata degeaba le sterg ei peste 3-4 zile de cand au fost postate, cel care a pus intrebarea deja si-a primit raspuns, cei care au dat raspuns si-au cam pierdut timpul degeaba si aia e.

| WaterDrop a răspuns:

Multe intrebari, multe raspunsuri, putini admini.Sunt si ei oameni la urma urmei si fac asta in timpul liber.Deci dureza putin pana le verifica pe toate.

| Mădă0611 explică (pentru WaterDrop):

Nu imi apare data, dar raspunsul sters recent e de prin 2013. laughing) Plus ca un neinteligent facea pe inteligentul si i-am raspuns urat cand am vazut ca nu merge altfel. Raspunsurile mele erau sterse, ale lui nu, ca nu dadeam report. Pai daca tot sterg tot, nu verifica si de ce a zis cineva ceva? Pan' la urma am dat si eu report si a disparut intrebarea.

| PersonajFictiv a răspuns:

De unde stii tu, ca ti-a fost sters un raspuns din 2013?
Exista setare sa primesti e-mail cand ti se sterge un raspuns?

| Mădă0611 explică (pentru PersonajFictiv):

Am primit notificare pe site, ca pentru e-mail am dezactivat tăt tăt tăt. Tăt. Stiu ca e de prin 2013 ca faceam referire la o chestie de atunci, si am scris "anul asta trebuie sa merg...".

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Mădă0611):

Inteleg.
M,trebuie sa dai un email celor de la TPU, doar ei pot sa iti explice.

| Mădă0611 explică (pentru PersonajFictiv):

Nu-i bai ca l-au sters, doar ca e aiurea. Dupa ce au schimbat site-ul au sters foarte multe intrebari si raspunsuri, vechi. Le-o fi citit pe toate? laughing)

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Mădă0611):

Nu stiu, eu nu le-as citi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate si una si alta.

| 393Dan a răspuns:

Rau ca nu poti sterege intrebarile. Am incercat si ti-o sterge de pe profil insa ea oricum ramane ca postata de "anonim". Si cam franeaza site-ul cu postatul intrebarilor ..nustiu le verifica pe fiecare in parte adminii sau cum?