| Isabella05 a întrebat:

Ce răspunsuri sunt remarcate de catre editorii TPU?

Răspuns Câştigător
| floricicasuava a răspuns:

In special cele care aduc critici constructive. Incultilor le place sa fie trasi de urechi. Daca vrei sa le captezi atentia, incearca sa corijezi retarzii de pe site.winking

| sabin89 a răspuns (pentru floricicasuava):

Poate ai vrut să zici: Inculţilor NU le place să fie traşi de urechi.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform echipei TPU, citez:
„Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor.
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori"."

| Isabella05 explică (pentru Ioandelasal):

Vorbiti din experienta, nu din ce scrie pe site ca aia stiu sa citesc si eu. Halal raspuns citezi... ce scrie deja pe site.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Isabella05):

Si de ce n-ai citit?
Si vorbesc si din experienta, avand in vedere ca am obtinut cele mai multe monede pana acum.
Si cu ce te-a ajutat raspunsul pe care l-ai declarat castigator?