| alinutza4a a întrebat:

Care e faza cu tizo.ro? sunt chestii second hand sau sunt noi? si-a luat cineva de acolo ceva? mersi.

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Dupa parerea mea e fals. Mirosul vine de la dezinfectant, si "iese " la spalat. Calitatea unor produse second hand, e uneori mult mai buna decat a produselor noi, ce sa mai vorbim de a celora de 12 lei. Ca sa nu mai vorbim, ca nu toti au 12 lei.Eu locuiesc in stainatate si lumea are asa, ca un hobby pentru second si pentru talciocuri. Daca ai sta aici, si ti-ai dori o pereche de blugi de 200-300€, si ai gasi aceeasi blugi la second hand cu 40€, ce ai face? Mai ales daca nu ai avea un salariu asa bun, sau daca ai fi un amarat de strain.Criza e mondiala, ce sa-i faci!

| DemiLovato_3541 a răspuns:

Eu nu mi-am luat niciodata de la second handstraight face acolo sunt haine purtate si sincer cand trec pe langa magazinul acela pute de mori frate nu-ti lua saraciile alora du-te la magazine de 12 lei nu de 2 lei acolo te imbraci mult mai bine sunt si frumoase si daca te intreaba cineva se mira ca leai luat din zara dar de fapt sunt de la 12 lei crede-ma nu vrem sa ai vreo boala de la hainele acelea nu? si daca sunt noi ti se pare tie mi-a zis o doamna ca le baga la nu stiu ce *** si sta 3 ca sa iasa mirosu si sa para ca noi nu stiu daca ai vazut e asa ceva si in carfur orhideea din bucuresti,, te pup.