| giulia_8691 a întrebat:

Trebuie sa fac un proiect pentru scoala, dar nu stiu despre ce tema.ce idei?

Răspuns Câştigător
| ILoveVampires a răspuns:

Ai putea face un proiect depre o tara care tie iti place, sau despre o atractie turistica (exemplu: Cascada Niagara), o specie de animale sau plante sau o sarbatoare (Exemplu : Hallowen -daca tot e azi ) Funda daca crezi ca merit big grin
Si succes la proiect!

5 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Profesorul nu v-a dat si voua o tema despre ce sa faceti? Si in primul rand la ce materie? Daca este la istorie, poti scrie despre comunism, Hitler, etc.

| UnOmGanditor a răspuns:

Ateism, Craciun, iarna, sfarsitul anului, sfarsitul lumii... depinde daca e vorba de o materie anume.

| corbeaioanagabriela a răspuns:

Pacea,eco -natura, acvariu, sau poit sa scrii daca e despre istorie imarati sau scriitori, poti scrie despre cum trebuie sa imgrijim planeteta sau despre animale, functionarea cl sau inveteaza o poveste succes!

| DianaDaiana1991 a răspuns:

Daca nu ai o tema anume, poti sa faci despre iarna ca tot vine... despre influentele ei asupra naturii, asupra oamenilor, frumusetea iernii dar si partea proasta a ei... eu asta as face happy

| marinakristi a răspuns:

Daca e la fizica ''temperatura''