| MuJaRdIn a întrebat:

Care e lucrul pe care l-ai dorit intotdeauna sa il faci si inca nu l-ai facut, sau poate chiar nu o sa-l faci vreodatahappy? e doar pura curiozitate (intrebarea), as vrea sa aflu si eu alte pareri!

8 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

S-a mai pus o intrebare de genu' chiar azi, daca nu, ieri. Nu puteti fi originali?

| inger02 a răspuns:

Pai sa fiu fericita si sa am un iubit care sa ma iubeasca mult dar inca nu sa implinit mai astept. celelalte lucruri le poti face placute si usoare cu propria vointa

| CorinaaM a răspuns:

Sa ma casatoresc cu un englez, sa am un job (usor din punct de vedere psihic si fizic) bine platit-2500$/luna,sa ma considere lumea un V.I.P si ...restul...(sa vizitez INTREAGA lume)

| tigannervos a răspuns:

Tot timpul fac ce vreau, nimeni nu ma opreste. Intr-o zi am omorat pe cineva si nu m-o oprit nimeni, nici macar politia. Binenteles cu politia am facut schimb de plicuri.

| MuJaRdIn explică:

Frumoase gandurihappy sper din tot sufletul sa vi se indeplineascahappy

| MuJaRdIn explică:

Nymphetamine stai calma, eu sunt destul de original, am pus intrebarea asta pentru mine mai mult, nici nu am vazut ieri o intrebare asemanatoare, nici nu ma intereseaza daca a fost o intrebare asemanatoare! nu crezi ca ar trebui sa iti vezi de intrebarile tale?

| MuJaRdIn explică:

Tigannervos e un lucru pe care ti l`ai dorit asta?happy

| MuJaRdIn explică:

Nymphetamine nu e nicio suparare, dar mi se pare ca ai gresit persoana, eu nu copii intrebari de la nimeni, intreb ceea ce simt si ce vreau :*