| sam a întrebat:

Care e "melodia voastra"? a ta si a persoanei iubite? happy

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Momentan nu am iubita. Cu o singura fata am ajuns in stadiul in care sa avem o melodie a noastra. Eu si fosta mea iubita am ales ca '' melodia noastra '' : http://www.youtube.com/watch?v=sd5qSn1spGg

8 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Nu avem melodie, moda asta este doar la americani caci doar ei sunt asa dusi cu pluta.

| daniDeeDee a răspuns:

Andra ft. Adi Korekt - Colt de suflet
Play & Win - Beautiful day

| death a răspuns:

Blackmore's Night - Waiting just for you :X Ne linişteşte pe amândoi.

| dof21 a răspuns:

Rafaga- mentirosa

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Justin Bieber-One time day dreaming

| sam explică:

Lolita, in cazul asta trebuia sa eviti intrebarea! happy

bacemi, melodia ta imi aminteste de o persoana pe care am iubit'o din tot sufletul. superba melodia! happy

| barolly a răspuns:

Connecte-r : Burnning Love
ANda Adam : Sufletul meu
aceste doua melodiii sunt ale noastre (a mea si a iubitei mele ) plus inca una dar o sa o zic si pe cealalta dar nu acum big grinbig grintonguetonguetongue

| AdaIoana18 a răspuns:

Alex Velea ce n-as da asta este melodia noastra. Dar mai sunt melodii care le ascultam.