| BeT a întrebat:

Daca ar fi fost posibil sa Daruiti persoanei iubite citiva ani din viata voastra, citi ani i-ati fi daruit?

Răspuns Câştigător
| Frogie a răspuns:

Atat cat este nevoie pentru a putea fi fericiti amandoi! happy

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca as fi mai varstnic decat persoana iubita i-as da cativa ani. Cat sa fie bine sa avem o varsta apropiata.

| gigiro a răspuns:

I-as fi daruit toata viata mea daca ar fi fost posibil, dar nu a fost, lasandu-ma cu un baiat de 18 ani. Cancerul a fost mult mai tare decat dorinta mea.

| Aliyaa a răspuns:

Cati ani si ar dori el si toata viata mea daca asta si ar dorilove strucklove struck

| Alice_6278 a răspuns:

Iash da jumatate din viata mea.deoarece o iubesc la nesfirshit. din toata inima.:* :* :*

| Andreea_8014 a răspuns:

Trei ani
happy

| fastlane a răspuns:

Exact destul ca atunci cand ii vine caruiva momentul atunci da ne ducem impreuna pentru ca e nasol ca intr-un cuplu sa iti lipseasca jumatatea iubita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un an, mi-as da viata pentru ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jumi-juma.ca sa plecam impreuna. daca nu vrea, ii dau tot. dar nu ar fi bine.ar fi caderea ei.si nu vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 ani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti. M-am gandit serios la lucrul asta dupa un film frumos, in care un baiat isi daduse inima pentru o fata.
Fara sa ma gandesc, i-as da totul.Merita.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O viata si tot nu ar fi de ajuns!