| Doarunaltutilizator a întrebat:

Care e numarul vostru preferat? Specificati si de ce.

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

7. Este luna in care s-au casatorit ai mei, luna in care m-am nascut, ultima cifra din anul in care m-am nascut, suma cifrelor din data mea de nastere este 7, cununia mea civila a fost in luna 7, nunta a fost cateva luni mai tarziu tot pe data de 7, in general tot ce mi s-a intamplat bun a avut legatura cu cifra 7. Si nu in ultimul rand, numarul in sine e considerat norocos.

| Doarunaltutilizator explică (pentru raluk27):

Mi-a placut raspunsu tau cel mai mult, bravo.

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu pot sa zic ca am un numar preferat. Ar fi 7, 16 si 25. 7 pentru ca sunt nascut pe 7.07. Bunica mea mereu imi spune ca-s numere norocoase laughing 16 pentru ca asta era numarul cu care am jucat in campionate nationale de handbal juniori (portarii primesc 1 si 16 de obicei) si 25 pentru ca era numarul jucatorului meu favorit de la Steaua cand eram mic. Adrian Neaga il chema.

P.S. De asemenea, imi place linia asta: 3 6 18 26 32 40. Am luat 3 milioane cu ele la superbet la betsix.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca as avea un numar preferat. Dar daca ar fi sa zic... cred ca 3, pentru ca mereu dintre 2 cai imi place sa o aleg pe a trei. De altfel si 5 si tot ce este impar laughing

PS: stiu pe cineva de aici care ii place numarul 13 big grin

| Doub a răspuns:

Pentru că eu sunt aşa mai specială şi deh, mie îmi ţine noroc.

| R0R0 a răspuns:

Ziua nasterii mele este 10 (5+5),la o olimpiada am luat locul 5 cu 5 puncte (totalul nu era 100 laughing ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I have a thing for 23.
E foarte random, dar super important pentru mine.

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu îl numesc chiar "număr preferat" dar mereu am ales numărul 7.
Niciodată n-am știut să argumentez de ce, e ceva firesc, instinctiv.