| LoveTheMusic a întrebat:

Care e programul vostru intr-o zi la munte?
Detalii.
:*

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ma trezesc, ma spal, mananc, ma apuc de munca, pe la jumatatea zilei mananc, ard gazul putin, ma intorc la munca pana seara, dupa care program de voie: prin oras, pe net, cu prietenii...
Ah, am uitat sa precizez, locuiesc la munte! laughing
Cand merg mai pe munte decat orasul, depinde. De obicei mergem la o cabana ceva, si se lasa cu show, iar a 2-a zi gratare si relaxare; daca mergem la iarba verde nu prea dormim noaptea in pustiu, deci facem picnic normal, ne plimbam/jucam ceva sau mergem la inotat, daca e vara.

| mont a răspuns:

Ajung, montez cortu, routerul wifi, boxele. Apoi drumetie, seara foc de tabara.