| StrongHeart a întrebat:

Care e talentul tau secret?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Legătură mea cu paranormalul.

9 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sa enervez oameni, ohh stai ca nu e secret

| StrongHeart explică (pentru SilentRain):

Si nu e neaparat talent laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Sa intuiesc caracterul unui om dupa o ora de conversatie.In unele cazuri si mai repede. Poate am si altele dar asta consider eu ca am dobindit in ultimii 5 ani.De exemplu acus 10 ani nici eu nu eram o asa mare cunoscatoare de oameni dar am devenit.

| StrongHeart explică (pentru gemeni6226):

Dupa ce criterii iti dai seama ce fel de persoana e?
Te iei dupa limbajul non-verbal ca sa iti dai seama daca e sincer sau minte de ingheata apele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Uimeşte-mă şi pe mine cu talentul tău.Sunt foarte greu de enervat,te avertizez de pe acum, iar pe TPU, cel puţin, sunt chiar imposibil de enervat, dar dacă spui că eşti talentată la asta...

| gemeni6226 a răspuns (pentru StrongHeart):

Merg pe baza de intuitie, se scapa unele cuvinte, unele expresii.Nu e un talent innascut ci am dobindit -o vorbind, fiind singura in ultimii 9 ani pe diferite site-uri de comunicare cu foarte multi oameni.

| RAY a răspuns:

Ironia fara ea nu ar putea trai, mai ales in Romania

| xeum a răspuns (pentru SilentRain):

Proasto, limitatii n-au talente. Tare mult mi-ar placea sa te ard cu fiecare ocazie, vorbim dupa sarbatori.

Răspuns utilizator avertizat