| SilentRain a întrebat:

Care era jocul tau preferat in copilarie? happy

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Eu cand eram copil singurele jocuri ce erau,sau ma rog care ni le permiteam noi erau : flori fete, leapsa, tupu, coarda, elastic, fotbal etc.Si mai mergeam din cand in cand la cate unu ce era mai priceput in tehnologie si ne jucam jocuri pe tv.Intreceri,mario,impuscam rate.
Preferatul meu era flori fete, ca ne jucam pe holul unui bloc ce era intunecos si se nimerea sa picam cu baiatul de care ne placea si era palpitant ca acolo in intuneric unde nu ne vedea restul ne mai lua in brate sau de mana.

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Gta Vice City si
Si Fifa 2005
Nfs Hot Pursuit

Dar cel mai mult imi placea Gta Vice City mai mult sa conduc masinile

Daca te referi la jocuri care se jucau afara in curtea blocului era Tara Tara Vrem Ostas, Telefon american si Flori Fete si Baieti.happy.

| bogdan324 a răspuns:

Ia FB(nu, nu Facebook) si iti cumpar tot ce iti doresti, pacat ca n-a mai mers dupa clasa a5-a.

Silent,play despacito...

Lasand tristeturile la o parte, GTA Vice City, mergea mai bine ca gta 3 deci a fost mai bine optimizat, era mai colorat, mergea si pe ultima tigaie luata SH si a fost primul meu gta jucat.

| RAY a răspuns:

Super mario, ma jucam pe un tv alb negru

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns:

Brick game
Snake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mortal kombat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aveam unul

| FruttiFresh300 a răspuns:

Super Mario și GTA 5 și încă ceva cu strategie, nu mai știu cum se numea, dar ma jucam ore întregi. Nu ma plictiseam niciodată și dacă o făceam, îmi trecea foarte repede și o luam de la capăt.

| Demetrov a răspuns:

GTA Vice City / San Andreas

| PinkFlowers a răspuns:

Inginer, director, muncitor si somer mama ce ma mai jucam, il stii?