| IoanaCarmen25 a întrebat:

Care este adresa pe care pot gasi siteul in care sunt caini carora le poti acorda mancare daca vrei? Am stiut-o, dar acum nu o mai am si nu mai imi vine in minte. Daca aflati sau stiti va rog spuneti-mi si mie caci va voi da funda, vot si nu numai, ci si o voi spune altora care au nevoie.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Orice asociatie non-profit care se ocupa de caini primesc donatii si chiar sa adopti "la distanta" un caine. Nu ezita si daca vrei sa ajuti, contacteaza cateva asociatii si vezi detaliile.