| costykaras a întrebat:

Salut care imi spune si mie cum se poate fura acum la barn buddy caci vazui ca la o vecina de-a mea(in joc)li se furara chiar daca cainele avea mancare si vazui la mai multi cu caini...si sigur ei nu au vecini straini.etc...deci imi spuneti si mie daca stiti o modalitate de a fura ca dau funda

1 răspuns:
| ShaRk_7788 a răspuns:

Pai e o modalitate : Cu Cheat Engine v5. 5 trebuie sa il scoti de pe net si trebuie sa il stii sa il folosesti. Dar te inveti uhwinking. Eu nu joc cu asa ceva pentru ca eu vreau sa joc corect, dar e alegerea ta. Fundita!? big grin