| Ornato a întrebat:

Care este animeul vostru preferat?

Cel mai bun raspuns primeste steluta.

Răspuns Câştigător
| Dormeo a răspuns:

Naruto e viata

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cel mai bun raspuns primeste funda? laughing
Si cum poti sa consideri un raspuns mai bun ca altul cand cineva raspunde in functie de preferita proprie? thinking

In orice caz, mie cel mai mult mi-a placut si imi place Gintama.
Am ras si am plans cu animeul asta. Chiar si acum o fac cand ascult introurile ^_^

| Celcestietot a răspuns:

AOT. Totul este bun la el : autorul care a planificat in detaliu inca de la inceput, cromatica, stilul grafic, povestea, dinamica locului - actiunea nu se desfasoara intr-un plan monoton, muzica este geniala. Totodata, are si un fandom imens, este in top-ul animeurilor, iar pe langa asta s-au facut jocuri smechere pe baza lui. Care este animeul tau preferat? happy

| Ornato explică (pentru Celcestietot):

La mine naruto dar ma uit la mai multe

| Hammurabi a răspuns:

Cine e Steluța?
E majoră? Arată bine?

| oglindasultanului a răspuns:

Kaleido star.

| 1997onur a răspuns:

Naruto uzumaki

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Death Note

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost, dar s-a terminat. Dragon Ball Anime War, și Dragon Ball Tournament of Power.