| anonim_4396 a întrebat:

Care este atitudinea voastra fata de oamenii limitati?
Ii tratati cu indiferenta, va amuza,va enerveaza,va intristeaza, etc?

http://www.youtube.com/watch?v=AyifuNC0MT8

Răspuns Câştigător
| adytzoi a răspuns:

Daca-s limitati da isi vad de treaba lor n-am nici o problema, am in schimb ceva cu idiotii cu figuri de mare inteligent (avem multi prin guvern din pacate...)

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Îi evit. Mă întristează situația.

| GoldenZenith a răspuns:

Ii compatimesc.

| Caro34 a răspuns:

Trebuie intelesi si ajutati sa-si depaseasca limitele, daca si vor asta! Sunt multi care nici nu realizează acest lucru - degeaba vrei sa-i ajuti, daca nu se lasa ajutati... Nu ma amuza, ci ma intristeaza ca avem de toate si rezultate nule! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt eu nesimtit ca m/am gandit la religiosi cand am vazut prima intrebare? Cine stie. Ma amuza. A incetat de mult sa ma enerveze/intristeze.

Răspuns utilizator avertizat