| PavelLarisaIonela a întrebat:

Care este cântăreata (cântăretul)si actrița (actorul) voastră preferata?

Preferințele mele
Cântăreața:Ariana Grande
Meghan Trainor
Actrița: Ariana Grande
Etc...

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Mai degrabă compozitori: Bach, Chopin, Haydn, dar imi plac si soliști precum: Billie Armstrong, Bon Scott, John Lennon, Jim Morrison, David Draiman, Phil Labonte, David Gilmour, Joey Ramone, Mark Hoppus, Bruce Dickenson, Robert Plant si multi alții. (Imi plac foarte multe trupe si nu ma pot decide care e preferata)
Cat despre actori, in topul meu se afla: Johnny Depp, Keira Knightley, Simon Baker, Hugh Laurie.

| AdrianVoicu a răspuns:

Preferati mei.
Cantaret -Fuego
Actor - Dan spataru

| Andreea213 a răspuns:

Cantaretul meu preferat este Smiley, iar actrita preferata Angelina Jolie.