| anonim_4396 a întrebat:

Care este cântecul care vă exprimă starea voastră sufletească fix în acest moment? happy

56 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Asa e, 10 ani cel putin. da pai melodii triste si cantam rolling on the floor tu esti mai smecher ca nostradamus vad laughing) nostracelcestietot

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehe, asta a fost buna laughing rolling on the floor. Trebuia sa imi pun un nume mai bun, dar nu am gasit unul pe masura mea laughing. Dar si tu ai fost indestructibil de depresie, poate ca de aici ti se trage si numele laughing cool.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Vine nostra acasa de la o bere si isi intteaba cainele de ce te-ai **** aici peste 5 minute laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Wtf, esti pe tsunami in seara asta, rupi laughing cool, gjwinking. Sau poate ca te voi intreba cum a fost sa scapi de depresie maine, dar nu vreau sa iti stric surpriza laughing cool.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu o sa scap nici pe lumea cealalta de depresie... nu are rost sa ma inttebi ca e recurenta. am momente si momente... au murit da vinci, einstein, tesla dar nici noi nu ne simtit prea ok sad laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Niciodata sa nu spui niciodatawinking. La fel cum a venit pe neasteptate noul Coronavirus, asa poti scapa, pai nu laughing big grin? Hmm, personalitatile acestea istorice traiau alte vremuri, fara masca laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Da, acum fara sa vrem am devenit cu totii medici, mai lipsea halatele si le aveam pe toate, pseudomedico

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Die Fahne hoch, ca să mă amuz pe socoteala ta.

| gemeni6226 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=X4uG0jD4to4
Canção do Mar na Russia

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

"Prieten ți-e Dumnezeu, restul sunt doar cunoștințe." surprise

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand vrei sa pastrezi distanta si sa salvezi viata prea mult, nu mai apelezi nici la medicul de familie, iti faci direct cont pe TPU si cauti o rezolvare profesionala, mai aveam sa le dam scutiri prin mail adolescentilor chiulangi. laughing

| EcceHomo a răspuns:

Acum, pe căști.happy

https://youtu.be/3LZpXcq0OgA

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am prieteni si nu prea cred in prieteni.
De fapt, sunt persoane cu care poti sa împărtășești anumite lucruri sau care sa te ajute dar toate sunt schimb pe schimb. Daca tu nu asculti nu esti ascultat, daca nu oferi nu ti se oferă (din partea persoanelor străine ma refer) deci...asta poti sa faci cu orce persoane pe care o cunosti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://youtu.be/BlSQI9FQVYI

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CostinAlamariu):

U. Ce-ai pățit? straight face

| CostinAlamariu a răspuns (pentru anonim_4396):

Am o micutica depresie de ceva vreme (vreo 3 ani). E okay, asa ca viata, o sa treaca si asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CostinAlamariu):

Dumnezeu să ți-o facă praf atunci!
El poate!winking

| Onisim10 a răspuns:

Cântecul tristeții.