| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care este starea ta sufleteasca in acest moment,crezi ca vei fi fericit in perioada sarbatorilor, sau te macina ceva anume?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu voi fi fericit în perioada sărbătorilor, de aceea nu le țin mai bine.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am starile depresive pe care le aveam in alte ocazii dar e mult spus ca sunt fericit. Voi cauta sa ma bucur ca am parte de anumite fericiri si nu de cele pe care mi le doresc eu. Sa impartasesc din emotia celorlalti, poate se prinde ceva si de mine.
Da, ma macina anumite lucruri.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daa, sunt deja fericit, dar sunt putin nostalgic cand vad cum multi prieteni s-au schimbat in cateva luni.

| RAY a răspuns:

Da ma macina cu toporul iubita pe spate stai sa ma dau la o parrte sasi raspuns ce ma macina? banii, nu e nimic deosebit e doar o alta zi atat, fericirea e o iluzie, pentru mine nu exista asa ceva sau poate ar putea fi daca mai as avea vene sa imi injectz ceva sau stomac sa mai beau ceva din pacate mi-am donat organele in scopurii umane

https://www.youtube.com/watch?v=LjVW20lNS0c

| R0R0 a răspuns:

Da.Voi fi fericită in preajma sarbatorilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu mă macină nimic.
O să fiu în sfârşit foarte fericită big grin.

| mada1820 a răspuns:

In acest moment sunt trista, abatuta, ingandurata...cred ca o sa fie niste sarbatori plictisitoare, fara pic de bucurie.