| Oana_4131 a întrebat:

Care este starea voastra >sufleteasca?happy

12 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Plictiseala.

| Chris a răspuns:

Mmm, nu stiu, dar are multe intrebari.

Răspuns utilizator avertizat
| PetreConstanta a răspuns:

Tavalita

| MidnightLady a răspuns:

Lichida. M-am apucat de bere fara alcool. Eu si Flav.

| InnocentSmile a răspuns:

Sunt vesela.plina de viata...rad...sunt foarte bine dispusa ever.happy
asa ar trebui sa fie toata lumeahappyrasul e bunhappy
O seara cu zambet sa ai!:*

| LoveYou_6409 a răspuns:

Fericta, oarecum trista si oarecum speriatahappy

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Starea de linişte este stare normală, sau obişnuită pe care un om o are. Din punctul meu de vedere, desigur.
Celelalte sunt doar nişte intercalări, doar nişte sentimente provocate de anumite întâmplări. happy
Tot punctul meu de vedere.

| XxDeeDeexX a răspuns:

Nu foarte buna...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... imi vine sa ma duc pe fundu oceanului unde e intuneric, sa urlu si sa sparg tot ce prind.

| AnonimusGirl a răspuns:

Sti cumva cum e dupa ce ai muncit un an intreg petru examene iar acum s-a terminat totul cu bine? e geeenial.ei bine asta-i starea mea sufleteascabig grin

| Cameliiia15 a răspuns:

Indragostitaaa:X