| anonim_4396 a întrebat:

Care este cântecul care vă exprimă starea voastră sufletească fix în acest moment? happy

56 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=8zmyPSBN0ng iti recomand sa vezi filmul e cel mai bun pentru mine https://www.youtube.com/watch?v=lwSysg9o7wE

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Die Fahne hoch, ca să mă amuz pe socoteala ta.

| Drimmero a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=2Ftx-xwmEYQ Nostalgia anilor 2000, mi-am amintit recent de ea dupa atata timp,

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=BLgqyQMjd5s

Desi nu stiu daca o sa intelegi ceva de acolo :D

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

"Prieten ți-e Dumnezeu, restul sunt doar cunoștințe." surprise

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am prieteni si nu prea cred in prieteni.
De fapt, sunt persoane cu care poti sa împărtășești anumite lucruri sau care sa te ajute dar toate sunt schimb pe schimb. Daca tu nu asculti nu esti ascultat, daca nu oferi nu ti se oferă (din partea persoanelor străine ma refer) deci...asta poti sa faci cu orce persoane pe care o cunosti.

| Celcestietot a răspuns:

Să zicem că asta :

https://youtu.be/tOF7A6E5JXA

A ta?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Https://youtu.be/1A6nCZrPA2U

Să zicem că asta, să sperăm că nu asta. laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Nice.

Dar să sperăm că totuși „asta". laughing

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Da...profit de timpul rămas. big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai ai 80 de ani de trăit, nu te grăbi laughingwinking

| anonim_4396 explică (pentru CostinAlamariu):

U. Ce-ai pățit? straight face

| CostinAlamariu a răspuns (pentru anonim_4396):

Am o micutica depresie de ceva vreme (vreo 3 ani). E okay, asa ca viata, o sa treaca si asta laughing

| anonim_4396 explică (pentru CostinAlamariu):

Dumnezeu să ți-o facă praf atunci!
El poate!winking

| gemeni6226 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=X4uG0jD4to4
Canção do Mar na Russia

| TamplaruAnisoara a răspuns:

"Nădejdea mea e Dumnezeu"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta mi se potrjveste manusa avand in vedere ca lupt cu depresia si anxietatea

https://youtu.be/3YxaaGgTQYM

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Luptă, că victoria e pentru luptători!winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, pai eu sunt oricum un luptator de elita avand in vedere ca am depresie de multi ani. dar nu ma dau batut si nu ma las calcat in picioare de nimeni chiar daca am anxietate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar care este sursa depresiei tale? Sau...ce a declanșat-o?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta am ascultat-o aseară thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A aparut brusc fara nici un motiv, fara o trauma, soc, stres... anxietatea in schimb mi o aparut cred ca de la un soc, imi apareau cicatrici pe fata din senin si am crezut ca am lupus deja imi pregatisem cavoul rolling on the floor de la o idioata (medic dermatolog ) mi sa tras, ma diagnosticat cu o boala grava fara sa ma intrebe ce simptome am sau cum se manifesta i-am zis ca imi apar cicatrici pe fata fara nici un motiv si ea mi o puscat suspect sclerodermie laughing eu chiar crezusem ca am boala aia, ma uitasem la imagini si... iti dai seama ce teroare laughing si am avut si probleme cu un tigan infect, aia o fost de fapt scanteia care o declansat anxietatea. in viata asta numai de medici idioti am dat happy nu ma plang sunt invincibil cred ca si moartea tatalui o cantarit mult. deci sunt multe cauze. de multe ori ma gandesc sa termin cu tot dar imi da maicamea putere si trec peste mereu.happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fii curajos! Dumnezeu te iubește! happy

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ce vrei sa insinuezi cu asta? happy inseamna ca ai gusturi bune daca ai ascultat piesa asta z si mie mi o place.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru aceste cuvinte frumoase madame happy

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru anonim_4396):

Toți medicii sunt la fel!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Crești mare!

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, dar chiar am ascultat-o aseară laughing. Îmi plăcea și sună șmecher la orice ora din ziwinking. Gusturi bune dacă am ascultat o piesă ca aia a mea de sus sau thinking de-a ta?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Pai piesa care ai ascultat-o aseara. mie mi sau stricat castile AKG asa ca maine din nou trebuie sa le cumpar. asta e si singura piesa care efectiv nu am putut sa o fredonez sub nici o forma. tu ai gusturi bune la muzica avand in vedere ca bate spre house.

| anonim_4396 explică (pentru TamplaruAnisoara):

La o boala atat de grava trebuia sa ma intrebe cum se manifesta ce simptome am.i-am zis ca imi apare brusc cicatrici pe fata si imi pune la diagnostic sclerodermie cu sispiciune laughing sau cum era... de aceea m-am apucat sa studiez medicina sa nu mai am parte de astfel de erori incompentente. nu stiu daca toti sunt asa, nu am fost la toti medicii ca sa trag concluzia asta. sunt sigur ca avem si medici buni

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper sa ajungi un medic bun. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru TamplaruAnisoara):

Mersi draga Ani happy

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, merci. Piesa ta poti sa o fredonezi? A mea sa inteleg ca nu thinking, hmm. Eu cred ca a mea de aici bate sper un oarecare electronic in combinatie si cu altceva thinking

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu mai pot canta nimic laughing a avut grija depresia sa imi fure si aceasta pasiune happy evenscene ma refeream... a ta e aproape imposibil de cantat e nevoie de cel putin 3 ani de canto laughing da pai si eu ascultam/ascult muzjca electro, house, dance etc. tiesto de exemplu are melodii wow

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, atunci canti si tu ce este mai trist si daca bagi un bit si te filmeaza cineva, ajungi pe YT in trending laughing. Ok, trebuie sa o fredonezi rapid pe cea de la evenscene si exista riscul sa ramai fara aer laughing. Piesa mea este atat de grea, ca nici cu 3 ani de canto in Germania nu stii daca o poti duce la final laughing. Tiesto, Knife Party, sunt multi smecheri.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Asa e, 10 ani cel putin. da pai melodii triste si cantam rolling on the floor tu esti mai smecher ca nostradamus vad laughing) nostracelcestietot

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehe, asta a fost buna laughing rolling on the floor. Trebuia sa imi pun un nume mai bun, dar nu am gasit unul pe masura mea laughing. Dar si tu ai fost indestructibil de depresie, poate ca de aici ti se trage si numele laughing cool.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Vine nostra acasa de la o bere si isi intteaba cainele de ce te-ai **** aici peste 5 minute laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Wtf, esti pe tsunami in seara asta, rupi laughing cool, gjwinking. Sau poate ca te voi intreba cum a fost sa scapi de depresie maine, dar nu vreau sa iti stric surpriza laughing cool.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu o sa scap nici pe lumea cealalta de depresie... nu are rost sa ma inttebi ca e recurenta. am momente si momente... au murit da vinci, einstein, tesla dar nici noi nu ne simtit prea ok sad laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Niciodata sa nu spui niciodatawinking. La fel cum a venit pe neasteptate noul Coronavirus, asa poti scapa, pai nu laughing big grin? Hmm, personalitatile acestea istorice traiau alte vremuri, fara masca laughing.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Da, acum fara sa vrem am devenit cu totii medici, mai lipsea halatele si le aveam pe toate, pseudomedico

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand vrei sa pastrezi distanta si sa salvezi viata prea mult, nu mai apelezi nici la medicul de familie, iti faci direct cont pe TPU si cauti o rezolvare profesionala, mai aveam sa le dam scutiri prin mail adolescentilor chiulangi. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://youtu.be/BlSQI9FQVYI

| EcceHomo a răspuns:

Acum, pe căști.happy

https://youtu.be/3LZpXcq0OgA

| Onisim10 a răspuns:

Cântecul tristeții.

Răspuns utilizator avertizat