| Șttefania a întrebat:

Care este categoria ta preferata? A mea este Hobbies & Petslove struck

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu o sa mint doar ca sa imi dai fundita, ca altii. Preferata mea, pe care intru cel mai des este "Conversatii". Si dupa ea urmeaza "Muzica ", "Filme & Seriale " si acum urmeaza "Hobbies&Pets".
Cam pe acestea intru cel mai des.

8 răspunsuri:
| Gabriela144 a răspuns:

Ce coicidenta! si a mea la fel

| Prajitură a răspuns:

Adolescenti.

| Mao a răspuns:

Si a mea. Plus "Conversatii", "Relatii si familie" si "Adolescenti".

| BiancaGeorgya a răspuns:

Catergoria mea preferata este "Muzica". Funda?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am o categorie anume.
Răspund acolo unde cunosc răspunsul.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| dede070707 a răspuns:

Muzica, Beauty & Fashion... mai multe happy

| Bya132 a răspuns:

Si mie imi placelove struck. Dar nu pot alege intre Hobbies&Pets si Conversatii.

| clara1122 a răspuns:

Adolescenti, Muzica si Hobbies & Pets