| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna agentie de pariuri sportive? Personal mi se pare superbet, singura care are uneori cote destul de mari fata de concurenta.
Pe sloturi care e cea mai buna? Aici nu prea am noroc.

Răspuns Câştigător
| 4evergentleman2023 a răspuns:

Între alea online și cele fizice aceeași trauma o suporți după ce pierzi tot salariu laughing
Dar na nu toți sunt prosti cs mine sa joace ogramada de bani și să fie amărât eu am jucat 3000-6000 de lei am pierdut am și câștigat dar mai mult pierdut, când câștigi sume de peste 1000-2000 de lei te simți invincibil, de neatins când îi pierzi nu mai poți să te dai jos nici din pat rolling on the floor la nivelul meu trebuia să joc pe mai putini bani și miza mai mica de nu 5 lei mâna și băgăm cate 4 sute de lei la miza de 5 lei pierdeam in serie la foc automat care 400! La astea te chinui sa ii recuperezi nu sa fii pe plus, când ești pe plus sau prinzi șeptarii 2000-3000-4000 de lei deja ești dependent o sa îți creeze impresia că mereu poți să prinzi șeptarii și joci toți banii dacă ai 50.000 de lei pe toți îi bagi că joci sa ii recuperezi nu mai ieși din cazino! Asta pentru dependenții maniaci și eu mă aflu printre ei unii joaca responsabil nu sunt țicniți! Ce am făcut eu având în vedere problemele de sănătate și situatia materială e sinucidere eu am jucat ori la bal ori la spital toți banii! Mai bine pui 5 lei 10 20 maxim la fotbal decât la pacanele că o să câștigi de câteva ori fac ei asta au ei grija de acest lucru ca sa te momească apoi devii dependent sau chiar maniac și în final pierzi tot ajungi homeless sau te sinucizi! Nu știm să ne mulțumim cu ce avem e grav! Stiu ca m-am dus acolo după ce am ieșit din biserică de 2 ori deci nici rugăciunile nu au ajutat, in ziua aia ogramada de bani i-am pierdut

3 răspunsuri:
| 4evergentleman2023 a răspuns:

La Superbet am câștigat la aparate cei mai mulți bani, la fotbal nu știu că câștigam putini bani! Superbet a făcut să se întâmple sa devin adicted, zici că eram eu patronul acolo așa îmi dădea la bani, cred că 2-3 luni am trăit doar din așa ceva. La fotbal am prins 3 bilete consecutive dar cu cotele și bonusurile nu mă știu care e cea mai buna, cert e ca de pacanele trebuie sa te ferești că îți distruge viața și îndepărtezi prietenii, familia pe toți de lângă tine happy
Eu zic că Superbet!

| 4evergentleman2023 a răspuns:

Am creat în societate pseudo-impresia că sunt băiat de bani când jucam atâția bani când în colo sunt sarac ca duhul! Mi-am și patat imaginea cu porcăriile astea statul e de vina tot mai mulți tineri o sa se sinucidă de la ele, foarte multi sunt dependenți!

| 4evergentleman2023 a răspuns (pentru 4evergentleman2023):

Băiat de bani gata*
Azi Rapid trebuie sa o învingă pe Dinamo și Dortmund la fel ar trebui sa câștige meciul fara probleme