| SummerSmile97 a întrebat:

Care este cea mai buna firma de laptopuri?

Răspuns Câştigător
| Andrada_5314 a răspuns:

Dupa parerea mea, daca vrei un lapttop mare caree sa aiba toate aplicatiile necesare ia-ti un HP de preferat pavilion acesta il am eu
Daca vrei un laptop mic pentru calatorii etc ia-ti un Sony waio
Sper ca ti-am fost de ajutor
Primesc o funda?!

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Apple cred!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Hp, Apple, Dell, Toshiba.

| Ciprian a răspuns:

Dell

| Andrada_5314 a răspuns:

Dupa parerea mea daca vrei laptopuri bune de biro sau acasa ia-ti un HP
Daca vrei ununl mic roz si dragut ia-ti un Sony waio! funda?!

| LaTulipeNoire a răspuns:

Toshiba! Fiabilitate, Design, Functionalitate

| Alexzadon a răspuns:

Acer nu e nici scump si e foarte bun la performante Fundaa; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asus dupa parerea mea am un laptop de vreo 6 ani de la aceasta firma si nu m-a suparat niciodata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-au trecut prin mana 3 laptopuri HP pavilion care aveau aceeasi problema: cipul video dezlipit (asta deoarece sistemul de racire nu face fata si se incing foarte tare)... daca te intereseaza sa-ti cumperi un laptop te sfatuies sa iti iei un Dell sau Sony waio!

| maryan940502 a răspuns:

Dell big grin love struck