Stefan
| Stefan a întrebat:

Care este persoana pe care o iubiti cel mai mult din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| ydaflory a răspuns:

Nu m-am gandit. Si eu ma intreb, oare e cineva care ma iubeste? Daca da, de ce nu imi spune? De ce nu imi arata? Unde este? Sunt prea singura. Iubirea...dulce-amara.Nu ma mai iubesc nici pe mine.Imi amintesc doar fractiuni. Un zambet mostalgic si o lacrima.Ma intreb, exista?!

36 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mama mea. E cea mai minunata persoana pe care am cunoscut-o vreodata.Nu am intalnit pana acum niciun om care sa aiba toate calitatile ei si cred ca nici nu voi intalni vreodata.Imi e greu sa cred ca are defecte.Sunt o norocoasa ca o am si ca pot sa ii zic "mama". Era sa o pierd de atatea ori incat teama de a o pierde in orice moment o pastrez mereu in suflet... Dar asta m-a invatat sa o pretuiesc si sa o iubesc acum cat mai e langa mine pentru ca mai apoi regretele sunt de prisoswinking

| Barajag a răspuns:

Imi iubesc enorm copilul, am avut cel mai minunat moment din viata mea cand l-am adus pe lumehappy

| JeSa a răspuns:

Pe tată, şi pe frăţior!happy

| Alisa a răspuns:

Nu pot sa spun ca o iubesc pe mama cel mai mult, deoarece iubirea mea e la fel si pentru tata, pe amandoi ii iubesc la fel de mult, chiar daca ii fac sa sufere, mereu, mereu, si nu le arat.pe fratiorul meu mai mic, desi nu ma inteleg aproape deloc cu el, il iubesc de nu mai pot. si pe cei dragi ce mi-au fost alaturi, prietena mea cea mai buna, de toata viata o iubesc enorm, pe Dumnezeu, ca numai El stie cum sunt, cum e sufletul meu...pe toti ii iubesc enorm.

luciana
| luciana a răspuns:

Pana acum ceva timp puteam sa iti raspund simplu : pe gemenele mele, dar acum, fiindca de 8 luni de zile a aparut pe lume si " printisorul "( nepotelul meu din departari ) altfel imi sunt proritatile, deci nu respir - fara sa nu ma gandesc la el, nu merg prin oras - fara sa nu vad ceva pentru el ( uneori si cumpar, desi stiu ca nu duce lipsa de nimic, dar ce cumpar eu,- buni a lui,- are un alt pret, acela al dragostei nemarginite de bunicuta, deci el a devenit prioritatea fiecarei zile, mai ales acum, cand Domnul, ni l-a lasat in viata si e sanatos, se dezvolta bine si are un dintisor ca un iepuras... Pe el il trec primul pe lista, inaintea gemenelor mele, Lucien.

| cosima11 a răspuns:

Mama love struck

| Nimic special a răspuns:

Pai thinking nu stiu laughing, pe parintii mei ii iubesc doar cand ma ajuta financiarlaughing)rolling on the floor, si ma iubesc si pe mine. Logic. Si cu prietenul meu am doar o aventura nu bag sentimente in nimicwinking.devil blushing Un pic cam egoista suntblushing.

| micurutza2005 a răspuns:

In afara de Dumnezeu( care nu e o persoana totusi), pe fiica mea o iubesc cel mai mult e viata mea si aerul pe care il respir e minunata si deosebita e totul pentru mine mai ales ca am reusit sa o am tot cu ajutorul lui Dumnezeu dupa 10ani de tratamente si chinuri.si am sa multumesc pentru ea toata viata.

| cretzufinish a răspuns:

Mama mea, cu toate ca nu arat de fiecare data sad

| ffy a răspuns:

Mamicutza mealove strucklove strucklove struck

| tim a răspuns:

Era o melodie:,, What is love?" Atata timp cat nu stiu raspunsul. nimeni!

| iooaaaannnaaa a răspuns:

Ei bine eu o iubesc cel mai mult pe mama pentru ca e mea dat viata si ea a avut grija de mine.Chiar daca mas casatori cu un barbat care il iubesc foarte mult tot pe mama as iubio mai mult.

| madalinutza a răspuns:

Mama mea:X
De ce?happy
pentru ca ea mi-a dat viata:X
si o iubesc multbatting eyelashes
ea m-a ingrijit m-a crescut si mi-a oferit tot ce aveam nevoiebig grin:X

Răspuns utilizator avertizat
| Zâmbărici a răspuns:

Pe sor'mea laughinge cu un an mai mare si ne certam dar stiu ca si ea tine la mine f mult chiar daca nu ne aratam una alteia.
Pe mamica si pe taticulaughinglaughinglaughing:X

| Giuly_3112 a răspuns:

Parintii mei.

| kUuKii a răspuns:

Pi mama, tata si cea mai buna prietena a mea love struck

| andreutza94 a răspuns:

Pe mama, desigur. Ea mi-a sters lacrima de pe obraz cand mi-a fost mai greu, ea m-a ajutat si mi-a dat sfatul cel mai bun. Tot ea imi bucura copilaria, o face plina de surprize placute. Mama este cea mai de pret fiinta din viata mea.

| vyo a răspuns:

Fetita mea

| myam33a a răspuns:

Prietenul meu love struck viitorul sotlove struck el e pentru mine si mama si tata si iubitlove struck

| anonimyus a răspuns:

Pe dumnezeu

| Andreea_7493 a răspuns:

Tata :p bineinteles ii iubesc pe amandoi, deoarece sunt parintii mei, dar mai mult pe tata tongue

| Anto97 a răspuns:

Mama :*love struck

| martha a răspuns:

Fiica mea!

| Clauditza a răspuns:

In afara de familie pe SPIKE

| mermadia a răspuns:

Pai cine a avut grija de mine si m-a facut omul care sunt acum? MAMA! da, ea e o femeie mai vulcanica, dar tot o iubesc! si mai e mamaie!love struck

| Nişka a răspuns:

Sora mea e cea mai minunata fiinta din viata mea.Binenteles tin si la mama ff mult insa sora mea este cea mai speciala.Nu'mi imaginez viata fara ea...

| moesia a răspuns:

Pey as putea sa zic ca pe primul loc se afla mama, apoi sora si dupa.aia tata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilul meu! Pentru el as merge prin foc, pe sticla as suferi eu in locul lui numai sa fie el bine