| TPU.ro a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire pe care o ai cu persoana iubita? Da Like paginii MarketOnline, raspunde pe http://on.fb.me/w7T284 si poti castiga un aparat foto digital Benq!

19 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Singuuuuur...atat de singuuuuur! straight face

| Armyanka a răspuns:

Eu nu am așa ceva.

| cosminpanait6 a răspuns:

Acum sunt clasa a 2-a. amintirea mea cea mai frumoasa a fost prima zi cu doamna de la 1

| flavia31 a răspuns:

Cand am fost cu clasa la teatru si am stat langa cel mai dragut baiat sau stins luminile si el si-a pus mana dupa unerii mei.

| GabiiHaș a răspuns:

Pot raspunde aici? please puppy dog eyes

cu mami si cu profa de romana

| sebyka97 a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire este cea in care niam intalnit prima data
a fost dragoste la prima vedere

| breakbad a răspuns:

Facebook-ul este o porcarie.

| YahooMail a răspuns:

Cand m-am nascutbig grin

| aly1alyca a răspuns:

Am multe amintiri dar ce mai frumoasa a fost cand am mers la prima intalnire.

| Larα a răspuns:

Cu Yuby Meu...in parcbig grin

| YoDjSeby a răspuns:

Cu ea e e cea mai frumoasa amintire d ::!

| krisflo a răspuns (pentru YoDjSeby):

Nu-i per iubita.dar tin minte odata cand aruncam lapte de la scoala pe 3 g si cand un baiat vroia sa ne demonstreze noua... fetele cat de tare si mare ii si vroia sa sara de la geamul clasei(scoala)waaa si lo vazut profu...a iesit cu scandallaughing))))))))))))))))))))

| andrey_8401 a răspuns:

Cand am ****orolling on the floor

| superstelutza a răspuns:

Cu mama

| danuta2012 a răspuns:

Anul trecut de Ziua Indragostitilor, prietenul meu m-a cerut in casatorie ♥ avea un inel frumos, multe emotii si o voce tremuranda. Eu zambeam prosteste si nu ma puteam stapani. Eram prea mici pentru a lua aceasta decizie, dar, pentru ca stiam ca il iubesc si ca ma iubeste, i-am zis DA ♥. Nu sunt casatorita acum, normal...dar port in fiecare zi inelul pe degetel cu mare placere. ♥...

| Ninely a răspuns:

Toti cred ca au o cea mai frumoasa amintire pe tot parcursul vtii si fiecare este unica si fumosa in felul sau, dar eu mereu imi amintesc el... cel datorita carui mai doream sa traesc la un moment dat, primblarile noaste la apusul soarelui, admirarea lunii si stelelor tinind in mina cite un bacal cu sampanie, iar in timpul enii ne plimbam prinzind fulgii in mini, calauzindune dupa stele si faptul ca eram doar noi doi ne facea sa ne simtim ca pe alta plneta, iar ajunghind acasa nu doream sa ne despartim si stateam la marginea casei pina la 3:00, 4:00 de noapte, iar fiecare dimineata se incepea cu un mesaj in care scria,, buna dimineata iubire,, Amintiri deneuitat cred ca fiecare care a iubit cu adevarat stie ce simti atunci...

| Scumpica_Madalina_1997 a răspuns:

A fost atunci cand i-am dat primul sarut.
Inca o amintire frumoasa este de revelio da cea mai trista era cand ne-am despartit cryingcryingsadsadsadcryingcryingcryingsadsadsad Imi pare sincer rau ca sa ajuns aici dar.Dar acum am ramas cu amintri pe care n-am sa le uit.PENTRU CA INCA IL IUBESC

| Malilow a răspuns:

Cu prietenii. Pt mine ei sunt cei mai importanti.