| Emeraude a întrebat:

Care este cea mai mare dorinta a voastra, in acest moment? happy

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa adorm!

| Rukhsandra a răspuns:

Sa ma lase ai mei la munte... day dreaming

| Aiicha a răspuns:

Sa i-au carnetul.

| imortal a răspuns:

Bleah sa ma dau cu preshu tongue nu stiu sa moara boc(ca), cred, sau basescu? straight face nu stiu sigur...sau sa castig 10 mil d euro la lotto din care 4 imi ia statu', deci revin la dorinta 2 si 3...sau sa poate vreau ca tu sa zambesti in acest moment. sau poate toti sa zambeasca in acest moment tonguewinking

| ionika17 a răspuns:

Sa fiu fericit cu persoana iubita asta e cea mai mare dorinta care as vrea sa sa indeplineasca:X

| Anileda a răspuns:

Sa am note marihappy

| Monique_3125 a răspuns:

Buna!
Sa trec cu bine de anul` care urmeazahappy

| ChocolateDroid a răspuns:

Sa ma accept asa cum suntwinking

| Monna a răspuns:

Sa traiesc o dragoste adevarata; x. Prea imposibilhee hee. Dar dorinta ta?

| Alex20_8915 a răspuns:

O imbratisare mai calduroasa decat vremea de afara...

| kta_6466 a răspuns:

Sa imi repar motocicleta big grin

| PaulaPSM a răspuns:

Sa am cate dorinte vreaulaughingsi dupa aia imi rezolv problemelelaughing

Răspuns utilizator avertizat