| Silvia a întrebat:

Care este cea mai mare dorinta a voastra in acest moment? Ce va doriti cel mai mult?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu acasa de craciun... dar din pacate slabe sansesad

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa numai primesc mass-uri in viata mealaughing

nony
| nony a răspuns:

Imi doresc sa revina un ¨mort¨ la viata sad RIP

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

In momentul asta as vrea sa pot da timpul inapoi cu o zi... si o portie de cartofi pai si un cola big grin

| JeSa a răspuns:

Sa traiesc cu al meu iubi...sub acelasi acoperis tongue

| juniper a răspuns:

Sa aflu cum s-a format timpul, secretele Universului.

| ViVi a răspuns:

Imi doresc sa intru la un liceu bunstraight face am inceput cam prost scoala straight face

| Andreea_8014 a răspuns:

Imi doresc sa-mi treaca raceala.:-s

| ÅñdRa a răspuns:

Imi doresc sa vina sora mea acasa

| Chocolate a răspuns:

In clipa asta cel mai mult imi doresc sa merg la Paris, visul meu cel mai mare:X

| Chocolate a răspuns:

Defapt...in momentul asta imi doresc mai mult sa dispara colorantii alimentari.ma infecteaza!

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Imi doresc. sa-mi vad prietenulcrying
si sa dau timpul inapoi... rolling eyes

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Imi doresc sa`mi treaca mai repede raceala si sa vina tata mai repede acasa.love struck

| Iustina17 a răspuns:

Sa ma placa si pe mine baiatul pe cara il plac.

| motanelul a răspuns:

Uite ce imi dorec eu: de fapt nu am doar o dorinta am mai multe, imi doresc sa intru la campina la scoala de agenti de politie, imi doresc sanatate pentru mine si pentru toata familia si cunoscutii mei, si sa fiu fericit, cam atat ca restul cred ca vin de la sine.

| nekane a răspuns:

Sa am vreo 2 luni de concediu si cativa banuti ca sa pot pleca in vacanta.Sa ma intorc complet refacuta, cu forte noi si mult chef de viata laughing
Si ca sa cobor cu picioarele pe pamant, imi doresc sa-mi aduca Mosul ceva pentru care lupt de cateva luni de zile.Cumintica am fost, poezia am invatat-o, deci...astept tongue

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Imi doresc ca baiatul pe care il iubesc sa isi dea seama de chestia asta si sa nu ma mai priveasca ca pe o sora rolling eyes. slabe sanse laughing, dar eu sper in continuare

| zuzi_4846 a răspuns:

Sa imi apara un zambet pe desktop. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa construiesc piramida lui mos craciun, faraonii nu aduc cadouri poate doar turisti, am sa fac si eu una de zapada sa se vada de pe marte.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am libertate rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma impac cu iubitulcrying