| Dismally a întrebat:

Care este cea mai mare frica a voastra?

70 răspunsuri:
| Dismally explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Poti avea pe altcineva in timp, nu e obligatoriu sa fii singur.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dismally):

Si mai trist e ca se inmultesc mult mai putin decat imbecilii...

| Mosotti a răspuns (pentru Dismally):

Exact, e groaxnic sa nu te poti misca! Iti dai seama sa vezi sa misti doar ochii, aoleu! Sa nu poti manca, sa nu te duci la toilet, sa nu te poti scarpina, juca la calculator, pe telefon, sa nu mergi.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

Fara suparare dar cred ca imi e mai bine asa.
Adica omul e o creatura foarte dificila si imprevizibila.

Poate ca vorbim aceeasi limba dar asta nu inseamna ca ne putem intelege. Fetele sunt mai rele decat baietii.

Sa fie clar un lucru nu sunt pe invers.

| Dismally explică (pentru GabiDumitrescu):

Stii cum se spune: mama prostilor e mereu gravida big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa discut cu jigodii.

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Asta nu mi se pare de speriat happy Daca vezi ca nu este o persoana ok, o poti ignora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Glumeam.

| acerr a răspuns:

De moarte la toti ne este teama
dar sa nu ne gandim... sa traim frumos mai ales ca, covidul e pe terminate