| Laly_4113 a întrebat:

Care este cea mai mica nota primita in clasele 5-8 si la ce materie? Eu am luat un 5 la istorie.

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

4 la română în clasa a 5a pentru că nu terminasem rezumatul cărţii Vulcanul de aur, de Jules Verne. Şi 4 la fizică în a 6a pentru că nu învăţasem. Şi cred că urmează un 3 la mate pentru că n-am făcut nimic la testhee hee.

| lia a răspuns:

Acum, ca stau bine si ma gandesc, singura nota pe care nu am luat-o este "2". In rest, avem di taaati!

| fluturas a răspuns:

Cea ai mica confused un 3 la franceza la dictare laughing dar nu in catalogwinking

si in catalog nota 9 tongue si la mate si la istorie am 9 big grin nu suport matematica si nici nu inteleg de ce trebuie sa invat istoria confusedwinking dar sunt de'abia in a6a.

| marrr a răspuns:

8 la muzica si istorie dar sunt abia in clasa a 6-a.

| OanaG a răspuns:

3 la chimie pe la test parcalaughing, dar ma scotea la tabla sa-mi maresc nota si scapam de 3, punea acolo un 6...laughing

| matadoru a răspuns:

Pai 3 la fizica pentru ca tot imitam profesorul... ce sa fac plictiseala mare la ora asta ))

| M.madallina a răspuns:

Ce coincidenta, si eu am luat un 5 la istoriehappy

| FineBroAndy a răspuns:

Eu am luat un 3 la mate dar nu mi l-a trecut in catalog #:-s

| Clauditza a răspuns:

4 la franceza pentru ca i-am sps''profa stiu sa numar in roamneste ce imi mai trebuie sa stiu si in frantuzeste''? In cl a6a

| Oana4340 a răspuns:

3 la matematica ca l-am imitat pe ala cu "nu stiu" cand eram la tabla! Mi-a stricat toata medialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de-abia in a 6a si cea mai mica nota? Pfff... 9 big grin la mate pentru. ca din neatentie am incurcat un exercitiu cu altul crying

| zhady a răspuns:

1 la engleza pentru ca am soptit la cineva, asta in clasa a 5-a