| Theddy a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota pe care ati luat-o? Si la ce materie? Dau funda prin numaratoare! kiss bafta la cine cade!

Răspuns Câştigător
| bybycutz a răspuns:

Pai...eu am luath ce mai mica nota la geografie:-p...6

20 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

3.25 la teza la bio in a 9 a, primul semestru, dar mi-a pus 5 in catalog.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Eu unu am luat de la 1 la 10 Le cunosc pe toate foarte bine laughing Dar cei mai buni prieteni au fost 6, 7 si 8.

| alexralu34 a răspuns:

La geografie 6, stiu sant o tocilara

| Wehrmacht a răspuns:

2 si 3 la romana mate sport(am qulith in exces) geografie(injurat profesoara pnt ca e o tampita) si tot 3 la muzica si la biologie...9, 9,3, 3.(9 ca a fost o profesoara inlocuitoare la care chiar puteai sa intelegi ceva dar la asta lalta...nu! nu poti pricepe nimic)

| Wehrmacht a răspuns:

That guy with... misto! dar daca leasi insiruii eu pe toate teasi lua...

| AudImagini a răspuns:

Cea mai mică a fost un 5 la mate la un test
Dar din fericire nu la trecut în catalog happy

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Am loat unu la -romana (am ragait dupa ce am baut bere in pauza)
-2 la muzica (m-a intrebat ce melodie imi place si i-am zis ca cineva a desenat o p**a in carte)
-1 la matematica (pai pur si simplu am copiat)
-1 la engleza (Profa:cum se zice la casa? coleg:mouse Eu: eew stupidity)
-10 la desen (am desenat o femeie goala...)
-3 la sport (l-am facut de dirigu ****)
Mai vrei? Am facut multe laughing

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Am luat 3 in test intial la mate in clasa 5-a happy rolling on the floor

| mariusxd a răspuns:

1 la mate.happy

| paranteză a răspuns:

5 fara notare 'mi se pare'.
Dar voi va dati mari ca cica cea mai mica e 9?
Sa va scuip intre ochi`! mincinosi. voi visati la 10 ca la p *** si luati doar de 2!

| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a răspuns:

Cea mai mica nota a fost un 5 la biologie.Din fericire mi-am marit-o la 10 happy

| Geotr a răspuns:

3,la chimielaughing

| ciresepeetno a răspuns:

9 la engl la testarea initiala din a 5-a dar nu l-a trecut in catalog!

| MKV a răspuns:

3 la mate din cauza unei teme nefacutelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat primul meu 4 la Romana in clasa a 6-a! De atunci nu mai am niciunul! Nici macar 5 sau 6!

| NoLoveU a răspuns:

A mea este 7 la biologie

| obsesion07 a răspuns:

5 la fizica.de la 5 in sus le am pe toatelaughing)

| Alyn13 a răspuns:

1 la istorielaughinglaughinglaughinglaughinglaughing
ca s-a enervat profa

| bujorica a răspuns:

Cea mai mica nota a mea a fost 8 la matematica si istorie tongue a ta care a fost? big grinbig grin funda plsss love struck

| porshe a răspuns:

Am luat nota S deoarece nu mi-am facut temele laughing