| Alexashadow a întrebat:

Care este cel mai bun mod de a învata limba engleza? Ma refer vocabular si mod de exprimare pentru a te putea descurca intr-o tara straina.

2 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Auzi engleza o inveti din jocuri de pe internet, de la scoala de unde vreilaughing trebui sa stii unde sa te orientezi!

| razvyx a răspuns:

Descarci un program de pe internet gen acelora cu care vine profu de engleza la ora, mai exact acel CD dupa care trebuie sa repeti si sa asculti ce iti spune.