| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun site de intalniri/dating?

18 răspunsuri:
| SDana a răspuns:

Mie personal imi place cum este pe www.socializeaza.net dar mai sunt si altele gen www.simpatie.ro sau www.elmaz.ro

| downdl a răspuns:

Iti recomand cu draga inima: http://yougen.ro/

| Mirel2000 a răspuns:

Incearca www.cooldown.ro
Iti arata cat la suta te potrivesti cu ceilalti de pe site :)

| Chita_Andrei_1985 a răspuns:

Nu stiu

| Constantin_Marin_Marin_1961 a răspuns:

Caut prieten

| Ghimis_Adrian_1969 a răspuns:

Nu stiu

| Ghimis_Adrian_1969 a răspuns:

Nu cunosc

| Liviu281 a răspuns:

Cred ca sentimente(cu toate ca nici el nu e prea stralucit ca nu prea ai ce alege), cuplari si matrimoniale.ro au aceleasi babe obosite care frecventeaza site-urile de ani de zile, badoo e plin de fake-uri plus ca te pune sa platesti pentru multe chestii, restul sunt ca si inexistente.

| Eugen_Vicenziu_1968 a răspuns:

Nici unul.

| CristianGheorghe3 a răspuns:

Cineva acolo sus ma IUBESTE?