| diamar a întrebat:

Care este cel mai frumos loc in care ati fost vreodata, lasand la o parte glumele gen,, Sufrageria". Ma refer la vacante...

Răspuns Câştigător
| Biankiss a răspuns:

Venetia(asta daca vrei sa te relaxezi)plus ca nu oriunde poti sa mergi cu gondola pe stradahappy
Dar, mi-ar placea la miami(iubesc soarele, plaja)
tu?

1 răspuns:
| diamar explică:

Dintre cele pe care le-am vizitat, budapesta, unde eleganta si arhitectura deosebita predomina...
Mi-as dori sa merg in paris care sunt sigura ca ar fi pe gustul meu. la fel si o insula exotica...