| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru care vi s-a întâmplat în ultima vreme?

14 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Niciunul sad

| Mosotti a răspuns:

Cand am facut clatite si am mancat cu Nutella si erau bune rau, pe 13 martie adica, sambata seara. Am mancat cu o placere de nu se putea.

| Freya1 a răspuns:

În ultima vreme? Păi a fost de curând ziua mea si am primit niște cadouri, mi-am cumpărat si eu niste lucruri plus faptul că sunt iubita si iubesc in fiecare zi.

| oglindasultanului a răspuns:

Frumosi erau cei din cosmarul ce l-am avut recent.

| StrongHeart a răspuns:

Faptul ca nu am murit pana azi e destul de frumos si ma bucur de asta.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Deocamdata nimic bun, mai multe rele

| SingleForOne a răspuns:

În plan principal, o binecuvântare de la Dumnezeu pentru înțelepciunea pe care mi-a dăruit-o, și vorbind de bine despre El; în plan secundar, să primesc suport financiar de la cineva care înseamnă cel mai mult pentru mine; în plan terțiar, să fiu mulțumit cu lumea de afară, lumea din înăuntrul meu, etc.

| DonEduardo a răspuns:

Niciunul, toate au fost naspa. Insa uni oameni spun ca daca ai ramas in viata a doua zi poate fi o bucurie, asa ca daca consideri asta, atunci ar fi ca am supravietuit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine, venirea primăverii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic. Totul este normal, nu s-a intamplat nimic cu adevarat notabil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faptul că respir.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oamenii potriviți la timpul
potrivit.

| gosav19 a răspuns:

Din pacate doar lucruri rele in ultima vreme

| anonim_4396 explică (pentru gosav19):

Înseamnă că cele bune urmează. happy