| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat anul acesta?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Acel 3-0 de pe Grove cu Yawnaited,, zi de vis!

| Drimmero a răspuns:

Cu Chelski, greseala mea. Ala cu United a fost in 2015/

| T0T a răspuns:

Degeaba a fost frumos atunci dacă acum nici nu vreau să vorbesc sau să mă gândesc la el.

| Mayhem666 a răspuns:

Ca am scapat de colegul meu de camera super enervant, si acum impart camera cu alti 3 baieti faini, si e mult mai bine asa, ca ala era mult prea fitos si se credea buricul pamantului.

| Staind a răspuns:

Mi-am schimbat tricoul si-am facut dus.
De-acu'...la anul'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cel mai frumos lucru din acest an am avut parte chiar in acest sfarsit de saptamana.Am fost la karaoke si nu m.a huiduit toata sala, ca de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am despartit de iubitul meu, cel mai frumos lucru pe anul asta. happy